XXV Niedziela zwykła

22.09.2024 r.

•    W przyszłą niedzielę 29.09 o godz. 13.30 odbędzie się w naszej świątyni w Kazuniu Bielany uroczysty koncert Chóru Reprezentacyjnego Wojska Polskiego, na który bardzo serdecznie zapraszamy parafian i gości. Plakaty dotyczące szczegółów tego wydarzenia są udostępnione w gablotach informacyjnych.

•   Dziś po Mszach św. jest w całej Polsce zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla osób poszkodowanych przez powódź.

•   W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Marcin Czarnecki kawaler z par. św. Maksymiliana Kolbe w Modlinie Starym i Paulina Wojcieska panna z par. tutejszej zam. w Małocicach. (zap.2).

Jeśli między wyczytanymi osobami mogłyby zachodzić tzw. przeszkody kanoniczne prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej. Jednocześnie  prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych.