XXIV Niedziela zwykła

15.09.2024 r.

•    W ten wtorek 17. września przypada 85. rocznica agresji Rosji Sowieckiej na Polskę. Jest to jedna z najtragiczniejszych dat w historii Polski. Dlatego zapraszamy we wtorek wieczorem parafian na wspólną modlitwę za Ojczyznę i Mszę świętą o godz.18.

•    W tę środę 18. września przypada wspomnienie liturgiczne św. Stanisława Kostki patrona Polski, młodzieży oraz ministrantów. Dlatego zapraszamy w  środę wieczorem młodzież naszej parafii z rodzinami na Mszę świętą o g. 18.

•   W przyszłą niedzielę 22.09 rozpoczynamy w Małocicach spotkania przygotowujące dzieci do I Komunii św. Dlatego zapraszamy rodziców z dziećmi na Mszę św. o godz. 9.30.
    i po liturgii na spotkanie.

•     Prasa m. in. temat jakie powinny być media: o agresji sowieckiej na Polskę 17.09.1939 r.

•    W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
    1) Bartosz Krzysztof Zacharski kawaler z parafii Leoncin i Katarzyna Bogumiła Szpuda panna z parafii tutejszej zamieszkała w Augustówku (zap. 2).

2) Marcin Czarnecki kawaler z par. św. Maksymiliana Kolbe w Modlinie Starym i Paulina Wojcieska panna z par. tutejszej zam. w Małocicach. (zap.1).

Jeśli między wyczytanymi osobami mogłyby zachodzić tzw. przeszkody kanoniczne prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej. Jednocześnie  prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych.