XXVI Niedziela zwykła

29.09.2024 r.

•    Uwaga! Od wtorku (1.10) rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. W Małocicach dni powszednie o g. 16, a w Kazuniu w o 18.30. Natomiast w niedzielę w Małocicach o g. 9,
    a w Kazuniu po Mszy św. o 11.50. Zapraszamy dorosłych, rodziców z dziećmi komunijnymi, ministrantów, bielanki.

•     W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I czwartek modlić będziemy się o powołania kapłańskie i zakonne z rodzin naszej parafii. W I piątek w Małocicach spowiedź od godz.16:00, a Msza św. o godz. 16:30.
    W Kazuniu spowiedź od godziny 17:30, po niej Msza św. o godz. 18:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. W I sobotę ministranci mają o godz. 10.30 zbiórkę. Również w tym dniu odbędzie się o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP w intencji wynagradzającej, a po niej Różaniec fatimski o godz. 18:30. W I niedzielę za tydzień po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja wokół świątyni. Zapraszamy bielanki do udziału w procesji, członkinie Kółka Różańcowego i panów do niesienia chorągwi.

•    Dziś po Sumie jest zapowiadana tydzień temu zbiórka ofiar dla pogorzelców p. Bloch z Aleksandrowa.

•   W naszej parafii powiększa się liczba osób chętnych do udziału w Adoracji Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Dlatego w przyszłą niedzielę 6.10 zapraszamy tych, którzy zapisali się na Adorację oraz zainteresowanych na Mszę św. wieczorną o godz. 18, a po niej na krótkie spotkanie dotyczące adoracji.

•    Dzisiaj 29.09 o godz. 13.30 odbędzie się w naszej świątyni w Kazuniu Bielany uroczysty koncert Chóru Reprezentacyjnego Wojska Polskiego, na który zapraszamy serdecznie wszystkich parafian i miłych gości.