XXIII Niedziela zwykła

8.09.2024 r.

•    W tę środę II-gą miesiąca przypada Nowenna do św. Józefa i o godz. 18 jest Msza św. zbiorowa za przyczyną św. Józefa. Pod chórem na stoliku i w zakrystii są kartki, na których można napisać intencję.

•   W sobotę przypada święto Podwyższenia Krzyża św. W związku z tym w Małocicach jest uroczystość odpustowa w przyszłą niedzielę 15. września o godz. 9.30. oraz po liturgii tradycyjne złożenie kwiatów przy pomniku ofiar tzw. Mordu Małocickiego i przy tablicy szkolnej.

•    Pani organistka Katarzyna zaprasza młodych parafian do scholi dziecięcej w soboty o godz. 15.30 oraz zaprasza  chórzystów z chóru parafialnego na próby w piątki po wieczornej Mszy św. Obie próby odbywają się w sali św. Józefa.

•    Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Warszawie. Bóg zapłać za ofiary.

•    W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

1. Michał Dobrzyński kawaler z parafii Secymin i Katarzyna Maliszewska panna z parafii tutejszej zamieszkała w Cybulicach Dużych (zap.2)

2.  Bartosz Krzysztof Zacharski kawaler z parafii Leoncin i Katarzyna Bogumiła Szpuda panna z parafii tutejszej zamieszkała w Augustówku (zap. 1).

Jeśli między wyczytanymi osobami mogłyby zachodzić tzw. przeszkody kanoniczne prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej. Jednocześnie  prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych.