Ogłoszenia 01.09.2024

XXII Niedziela zwykła  1.09.2024 r.

•   W tym tygodniu tj. od jutra rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Prosimy o modlitwę w intencji uczniów i ich nauczycieli w tym ważnym dla nich czasie. Msza św. na rozpoczęcie zostanie odprawiona jutro tj. w dniu 2 września o godz. 8 .

•   W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca czerwca. W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne z rodzin naszej parafii. W I piątek w Małocicach jest spowiedź o g. 15.30, a o g. 16 Msza św. W Kazuniu spowiedź od g. 17.30, a o 18 Mszę św.
    W I sobotę miesiąca o g. 17.10 nabożeństwo fatimskie, a za tydzień w I niedzielę m-ca po sumie Adoracja i Procesja. Zapraszamy bielanki, Róże różańcowe, Bractwa św. Józefa i Eucharystyczne do udziału w liturgii, a po niej jest spotkanie dla osób z Róży Różańcowej.

•   Zbierane są podpisy dotyczące ograniczania katechizacji w szkolnictwie.

•   Od dziś 1.09 wracają Msze św.  niedzielne o g. 12.30.

•  W przyszłą niedzielę 8.09 przypada Wspomnienie MB Siewnej i po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błog. ziarna siewnego. W tym dniu ofiary na tacę są przeznaczone na utrzymanie Seminarium Duchownego w Warszawie.

•  Zapowiedzi. Do sakr. małżeństwa przygotowują się: Michał Dobrzyński kawaler z par. Secymin oraz Katarzyna Maliszewska panna z par. tutejszej zamieszkały w Cybulicach Dużych. (zapowiedź 1.)

•  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
    Gość Niedzielny m. in.
    Niedziela m. in.